Gmina Chrzypsko Wielkie

Autostradą na święta bez szlabanów z e-TOLL

Ocena 0/5

Autostradą na święta bez szlabanów z e-TOLL

Wyjeżdżasz na święta? Planujesz podróż autostradą A2 Konin-Stryków lub A4 Wrocław- Sośnica? Pamiętaj, nie ma już bramek i punktów poboru opłat. Kup e-bilet u autoryzowanych partnerów albo skorzystaj z aplikacji e-TOLL PL BILET.

Od 1 grudnia na państwowych odcinkach autostrad A2 (Stryków-Konin)A4 (Wrocław-Sośnica) szlabany są otwarte i nie można już opłacić przejazdu bezpośrednio na bramkach. Jeśli chcesz podróżować tymi odcinkami, kup przed podróżą e-bilet autostradowy. Możesz to zrobić:

  1. w aplikacji e-TOLL PL BILET,
  2. w aplikacjach partnerów systemu e-TOLL: mPay, Autopay, Spark – na bieżąco aktualizowana lista partnerów wraz z linkami do aplikacji dostępna jest na stronie etoll.gov.pl,
  3. w stacjonarnej sieci sprzedaży na stacjach Orlen – aktualna lista stacji na których kupisz bilet w serwisie etoll.gov.pl,

Dowiedz się więcej:

Od 1 grudnia Nowy System Poboru Opłat Autostradowych #eTOLL – animacja informacyjna [YouTube]

Jak zarejestrować się w aplikacji e-TOLL PL – instrukcja [YouTube]

Jak rozpocząć przejazd płatny w aplikacji e-TOLL PL – instrukcja [YouTube]

 

Najnowsze informacje i aktualności na oficjalnej stronie systemu e-TOLL: etoll.gov.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności