Gmina Chrzypsko Wielkie

Oficjalny odbiór inwestycji ul. Kwiatowa i ul. Leśna w Chrzypsku Wielkim

Ocena 0/5

W dniu 26 października br. w Chrzypsku Wielkim miało miejsce oficjalny odbiór inwestycji ul. Kwiatowej i ul. Leśnej – zrealizowanej w ramach  środków z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego (kwota dofinansowania 850 tys.  zł).

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali wójt Edmund Ziółek wraz z posłem Marcinem Porzuckiem, starostą międzychodzkim Rafałem Litke i przewodniczącym Rady Gminy Chrzypsko Wielkie Mariuszem Kamyszkiem.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności