Gmina Chrzypsko Wielkie

Zaproszenie na cykl szkoleń dla przedsiębiorców dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur

Ocena 0/5

SZKOLENIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Międzychodzie zaprasza przedsiębiorców na szkolenia dotyczące Krajowego Systemu e-Faktur, które odbędą się w czterech blokach tematycznych.

Szkolenia przeprowadzone zostaną w niżej wskazanych terminach:

- 11 lipca 2025 roku, godz. 9:00 - Wprowadzenie do Krajowego Systemu e-Faktur,

- 24 lipca 2025 roku, godz. 9:00  - Uwierzytelnienie i autoryzacja w KSeF,

- 12 sierpnia 2025 roku, godz. 9:00 - Faktura ustrukturyzowana w KSeF,

- 28 sierpnia 202 roku, godz. 9:00 - Wprowadzenie do aplikacji KSeF.

Szkolenia odbędą się w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy w Międzychodzie, ul. Marszałka Piłsudskiego 2.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności