Gmina Chrzypsko Wielkie

Złożenie deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

Ocena 0/5

Złożenie deklaracji do Centralnej  Ewidencji  Emisyjności  Budynków

Właścicielu, Zarządco budynku! Przypominamy, że do dnia 30 czerwca 2022 r. upływa termin złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji  Emisyjności  Budynków.

Obowiązek zgłoszenia dotyczy budynków mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej i budynków, w których prowadzona jest działalność gospodarcza.

Deklaracje można złożyć online na stronie internetowej: www.ceeb.gov.pl lub w Urzędzie Gminy w Chrzypsku Wielkim.

Kara za niezłożenie zgłoszenia wynosi od 500 zł do 5000 zł.

Pliki do pobrania:

ulotka informacyjna
Format: jpg, 652.85 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności